Çözüm Samsun

Çözüm Kurumları Sürekli Büyüme Eğitiminde

Çözüm Kurslarına yönelik “Sürekli Büyüme Hedefli Eğitim Programı” 17 Mart 2018 Cumartesi günü Ankara Çözüm Koleji'nde düzenlendi. Kurucu, müdür ve eğitim danışmanlarının gün boyu eğitime alındığı programda öncelik...

Çözüm Kurslarına yönelik “Sürekli Büyüme Hedefli Eğitim Programı” 17 Mart 2018 Cumartesi günü Ankara Çözüm Koleji'nde düzenlendi. Kurucu, müdür ve eğitim danışmanlarının gün boyu eğitime alındığı programda öncelikle Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ahmet Akça ve Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk birer konuşma yaptılar. Daha sonra program eğitimlerle devam etti. Öncelikle Çözüm İcra Kurulu Üyesi ve Kurslar Koordinatör Müdürü Ahmet Kadir Aktacir’in sunumu gerçekleşti. Daha sonra Çözüm Kurumlarına yıllarını vermiş ve Çözüm Markası ile ciddi kazanımlar elde etmiş İstanbul Halkalı Çözüm’ün ve diğer bir çok Çözüm Kurumunda ortaklığı bulunan Abdüsselam Şahin başarılı çalışmalarını kuruculara aktardı. 

Programın son bölümünde ise Çözüm Kurucularından Ataşehir Çözüm Sahibi Bora Eker ve Adana Çözüm sahibi Ömür Öztürk de tecrübe ve bilgi paylaşımında bulundular. Mükemmel kalitesinde gün boyu süren eğitim programımız Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ahmet Akça beyin kapanış konuşması ve Abdüsselam Şahin’e plaket takdimi ile son buldu. Katılım sağlayan tüm kurumlarımıza teşekkür ederiz.


BİZE ULAŞIN
Bizimle
İletişime Geçin
Firmamız ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.
BİZİ ARAYIN
Bizi şimdi arayın
+90 (362) 435 43 43
Firmamız ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi ve tekliflerimiz için bizimle iletişime geçiniz.